Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Trixie Zamora stovas

Kačių stovas su draskykle, nameliu ir aikštele.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

61x31 cm, margas

26,99 €

Stovą sudaro: draskyti skirtas stulpas, būdelė-namelis ir aikštelė. Kačių stovas lengvai sudedamas ir yra praktiškas daiktas visiems auginantiems kates. Draskymo poreikiui patenkinti katės dažnai pasirenka baldus ir kitus namuose esančius daiktus. Todėl stovo su draskykle įsigijimas – geras sprendimas. Šiame stove yra būdelė, į kurią įlindusi augintinė gali pasislėpti ir niekieno netrukdoma pailsėti. Namelio dugnas išklotas minkštu dirbtiniu kailiuku, tad katei bus šilta ir jauku. Stulpas yra apvyniotas stora, tvirta virve iš natūralaus sizalio. Į jį katė pasigaląs nagučius, o Jūsų baldai ir kilimai liks sveiki. Katės mėgsta būti aukštai, tam ypač tinka ant draskyklės esanti aikštelė.

  • Iš trijų dalių: draskyklės, būdelės, aikštelės.
  • Lengvai sudedama.
  • Su minkštu kailiuku.
  • Stulpas iš natūralaus, tvirto sizalio.

Matmenys: namelio ilgis – 31 cm, plotis – 31 cm, aukštis – 24 cm; stovo aukštis – 31 cm; aikštelės ilgis – 30 cm, plotis – 30 cm.

Gamintojas: „Trixie“, Vokietija.

Apdorojama...