Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Laguna Moon Bosvelijų (Frankincense) eterinis aliejus

Bosvelijų eterinis aliejus.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

10 ml

8,99 €

LAGUNA MOON filosofija byloja, jog grožis sklinda ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Sveikas kūnas ir sveika siela susijungia į darnią visumą. Štai kodėl LAGUNA MOON vadovaujasi šūkiu „Tu to nusipelnei. Taigi mes tai pateikiame.“ 

Bosvelijų eterinis aliejus gali padėti gerinti: 

  • imuninę sistemą;
  • odos būklę – skatina odos ląstelių regeneraciją, tinka naudoti probleminės odos priežiūrai, esant pigmentinėms dėmėms, randams, strijoms, vabzdžių įkandimo vietoms neutralizuoti.

Gali pasižymėti šiomis savybėmis:

  • raumenis atpalaiduojančiomis;
  • antiseptinėmis;
  • antimikrobinėmis.

Aromato poveikis:

  • harmonizuoja emocinę būseną, pakelia nuotaiką, skatina dvasinį sąmoningumą, ramina;
  • dezinfekuoja ir valo patalpų orą, naikina bakterijas, virusus ir grybelius;
  • naikina nemalonius kvapus namuose.

*Tinka augintiniams.

Aromatas: saldus, muskuso, sušildantis
Augalų dalys: guma ir dervos
Ekstrakcija: distiliavimas garais
Kilmės šalis: Indija

Gamintojas: „Laguna Moon“, Kinija.

Sudėtis: smilkalinių bosvelijų (lot. Boswellia carterii) aliejus.

Naudojimo instrukcija: skirta garinti elektriniuose eterinių aliejų garintuvuose ar naudoti ant odos. Aromatui skleisti. Norint naudoti ant odos, pirmiausia praskieskite su aliejaus nešikliu (baziniu aliejumi), kad nesukeltumėte odos dirginimo. Informaciją apie eterinių aliejų naudojimą rasite www.lagunamoon.com.

Įspėjamoji informacija: tik išoriniam naudojimui. Laikyti atokiai nuo ugnies, tiesioginių saulės spindulių ir šilumos šaltinių. Venkite kontakto su akimis. Nutraukite naudojimą, jei įvyko sudirginimas. Saugoti nuo vaikų. Jei esate nėščia ar žindote, prieš pradedant naudoti pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Apdorojama...