Turite klausimų? Kreipkitės drąsiai: +370 7 00 66066

„Tauro Pro Line“ Aliuminio linija, tai naujos kartos žirklės, kurių gamybos procese naudojami aukščiausios kokybės nerūdijantysis 440c plienas ir aliuminis. Dėl šios gamybos technologijos, užtikrinama aukščiausia kokybė - žirklės yra ypatingai lengvos, ergonomiškos, pritaikytos dirbti nepertraukiamai, ilgą laiką.

 

Dėl savo specialaus dizaino ir aliuminio rankenų, žirkles itin patogu valdyti, todėl jos taps nepamainomu įrankiu kailiui prižiūrėti. 

 

Skirta kirpimui
Nerūdijančiojo plieno tiesios žirklės yra universaliausios iš visų žirklių, jomis galite apkirpti visų veislių gyvūnų kailį. Tiesūs žirklių ašmenys padės pasiekti kokybišką rezultatą be jokio vargo. 

 

Ergonomiškas dizainas

Rankos nepatiria apkrovos, nepavargsta, galima lengvai kontroliuoti judesius - dėl itin aukštos kokybės ir labai lengvo valdymo, šios linijos žirklės yra populiariausios tarp kirpimo meistrų.

 

Reguliuojamos

Žirklės reguliuojamos per centrą su reguliatoriumi, 19 cm ilgio žirklių ašmenyse yra palengvintų vietų, todėl tai yra ypatingas dviejų metalų derinys. Aliuminio linijoje galite rasti norimą spalvą, dizainą ir pasirinkti iš ilgių: 6''; 6.5''; 7''; 7.5 colių.

 

Aukščiausia kokybė 
Iš aukščiausios kokybės nerūdijančiojo plieno pagamintos žirklės yra ilgaamžės, itin aštrios ir patvarios. Galite būti tikri, jog šios žirklės jums tarnaus ne vienerius metus. 

 

Žirklių priežiūros vadovas. Lengvai reguliuojamos su reguliatoriumi, lengvai prižiūrimos. Svarbu: po kiekvieno šuns kirpimo žirkles būtina išvalyti. Elgtis atsakingai ir atsargiai, saugoti žirkles nuo aštrių smūgių į kietą dangą, smūgio metu pažeistos žirklės gali būti nebetinkamos kirpimui. Teisingai prižiūrint žirkles – galąsti reikia žymiai rečiau. Žirklės sukurtos ilgalaikiam naudojimui. Rekomenduojama naudoti tik išmaudytiems šunims kirpti.

 

Savybės: 

  • Skirta: kirpimui. 
  • Forma: tiesios. 
  • Dydis: 7,5“ / 19 cm. 
  • Sudėtis: 440c nerūdijantysis plienas, aliuminis. 
  • Įvairių spalvų. 

 

Pagaminta Kinijoje. 

Pakuotė
Likučiai parduotuvėse
Kaina
Kiekis
59,99 €
79,99 €
-25%
1
Pristatymo terminas 6-8 savaitės

Panašios prekės

Fiesta -25% HIQ skanėstas katėms antienos gabaliukai su ispaninio šalavijo sėklomis 75 g
2,62 € 3,49 €
HIQ skanėstas katėms antienos gabaliukai su ispaninio šalavijo sėklomis 75 g
Į krepšelį
M-PETS Žaislas DROGO žalias 18 x 8.5 x 8.5 cm
9,99 €
M-PETS Žaislas DROGO žalias 18 x 8.5 x 8.5 cm
Į krepšelį
TRIXIE Žirklės nagams giljotina 1 vnt.
4,99 €
TRIXIE Žirklės nagams giljotina 1 vnt.
Į krepšelį
Naujiena GIGWI Kačių žaislas Jonvabalis su LED lempute ir katžole, įvairiaspalvis
6,99 €
GIGWI Kačių žaislas Jonvabalis su LED lempute ir katžole, įvairiaspalvis
Į krepšelį
Jei jūsų gyvūnas turėtų nykščius, jis sektų KIKA naujienas.