Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Turite klausimų? Skambinkite!
8 700 66066

Karjera

„KIKA group“ kompanija

Graži kompanijos „KIKA group“ istorija prasidėjo prieš daugiau kaip 26 metus, kai Janita Januškauskaitė-Plungė pradėjo auginti ir kirpti šunis. Janitos meilė gyvūnams, draugiškumas, nuoširdumas, kokybiškai teikiamos paslaugos po truputį padėjo sukurti lojalių klientų ratą. Tai buvo šeimos verslo pradžia. Iš mažos gyvūnų parduotuvės išaugusi kompanija „KIKA group“ ir toliau yra sutelkusi dėmesį į naminių gyvūnų rinką, kuri sudaro 97 procentus visos gyvūnų augintinių rinkos Lietuvoje.


„KIKA group“ žmonės

UAB „KIKA group“ – auganti kompanija, kurioje šiuo metu dirba daugiau kaip 500 žmonių. Visus juos sieja bendros vertybės ir veiklos principai. Kiekvienas darbuotojas jaučia asmeninę atsakomybę už produkcijos kokybę ir klientų poreikių patenkinimą. Mes pasitikime savo darbuotojais – suteikiame Jiems veiklos laisvę ir atsakomybę.


Karjera „KIKA group“ 

Mes nuolatos ieškome gerų darbuotojų, tad jeigu šiuo metu ir nerandate Jums tinkančio darbo pasiūlymo, siųskite savo CV el. paštu atranka@kika.lt nurodydami dominančią sritį. CV bus saugomas mūsų duomenų bazėje ir peržiūrimas atsiradus naujai pozicijai.

 

          

Apdorojama...