Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus (angl. cookie). Pasirinkta kalba arba sesijos duomenys saugomi juose. Be slapukų el. parduotuvės funkcionalumas yra ribotas. Jeigu nesutinkate, spauskite čia.

Sutinku

Jakovo veterinarijos centras

Jakovo veterinarijos centras – tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, kurios specializacija – šunų ir kačių gydymas. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus rūpimus klausimus, susijusius su Jūsų augintiniu. 

Jakovo veterinarijos centras – tai pirmoji privati veterinarijos klinika Vilniaus mieste, savo darbą pradėjusi jau 1991 metais. 

Klinikoje teikiamos visos veterinarijos paslaugos, susijusios su šunų ir kačių ligų diagnostika, gydymu ir profilaktika. Klinika aprūpinta puikia aukštos kokybės diagnostine įranga (naujausio modelio skaitmeniniu echoskopu, rentgeno diagnostikos aparatais, elektrokardiografu, laboratoriniais kraujo ir šlapimo tyrimų analizatoriais ir kt.). Tai suteikia galimybes veterinarijos specialistams tiksliai ir greitai įvertinti paciento būklę ir nustatyti diagnozę. Taip pat jau daugelį metų veterinarijos klinikoje dirba patyrusi laboratorijos gydytoja, kuri naudodamasi profesionalia laboratorine įranga atlieka įvairius tyrimus.

Kiekvienas klinikoje dirbantis gydytojas veterinaras dirba pagal specializaciją, todėl klientas gauna išsamią informaciją ir kvalifikuotą veterinarinę pagalbą. Oftalmologija, kardiologija, odos ligos, vidaus ligos, taip pat rentgeno diagnostika ir traumatologija – puikiai išvystytos veterinarijos sritys, kurių specialistai mielai padės išspręsti iškilusias problemas.

Jakovo veterinarijos centre jau daugiau nei dešimt metų dirba patyręs okulistas, atliekantis visus su akių ligomis susijusius tyrimus, taip pat – įvairių akių ligų gydymą ir chirurgines akių operacijas.

Veterinarijos klinikoje dirba keli traumatologijos specialistai, yra puiki rentgeno diagnostikos įranga, kuria naudojantis galima nustatyti įvairių traumų pobūdį, tikslią diagnozę ir vėliau išspręsti iškilusią problemą. Klinikoje taip pat atliekami tyrimai pažangiu naujovišku echoskopu, nesuteikiant jokio skausmo ir nepadarant žalos Jūsų augintinio sveikatai. Sudėtingų operacijų metu gali būti taikoma inhaliacinė narkozė, o tai taip pat yra saugiau Jūsų gyvūnui.

Jakovo veterinarijos centras – vienintelė veterinarijos gydykla Vilniuje, kur yra atliekama klubo ir alkūnės sąnarių displazijos ekspertizė, reikalinga norint veisti didelių veislių šunis, o kartu turi ir diagnostinę reikšmę kai kurioms sutrikusio vystymosi sukeltoms ligoms nustatyti. Klubo ir alkūnės sąnarių displazijos laipsnį nustato licencijuotas, pagal FCI taisykles pripažintas veterinarijos gydytojas ekspertas, klinikos vadovas Jakov Šengaut.

Nemažą dalį mūsų veterinarijos klinikos pacientų sudaro vyresnio amžiaus šunys ir katės, todėl gana dažna problema – širdies ligos. Klinikoje yra galimybė atlikti elektrokardiogramą, dirba gydytoja kardiologė, todėl mes galime padėti Jūsų gyvūnui.

Taip pat veterinarijos gydykloje atliekamos įvairaus pobūdžio chirurginės operacijos, dantų apnašų valymas naudojant ultragarso aparatą. Jakovo veterinarijos centre dirba kvalifikuoti vidaus ligų specialistai, taip pat – odos ligų gydytoja. Greitu laiku planuojama įrengti modernų stacionarą sunkiai sergantiems ligoniams, pacientams po operacijų ir tiems, kurių šeimininkai neturi sąlygų prižiūrėti sveikstančio gyvūno namuose.

www.vetmed.lt

Apdorojama...