Tetra Pond Fountain AntiAlgae

Tvenkinių ir fontanų priežiūros priemonė kovai prieš dumblius.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

250 ml

-30%
9,05 € 12,94 €

Tai speciali tvenkinių ir fontanų priežiūros priemonė kovai prieš dumblius. Per daug intensyviai augantys dumbliai ir besidauginančios bakterijos gali kenkti žuvims ir augalams bei turėti neigiamos įtakos tvenkinio ar fontano ekosistemai. „Tetra Pond Fountain AntiAlgae“ – veiksminga priemonė fontanams ir tvenkiniams, kuri apsaugo nuo dumblių ir juos naikina.

  • Veiksmingai skaidrina žalią ir kitos spalvos vandenį.
  • Naikina dumblius ir apsaugo nuo jų susidarymo.
  • Tinkamai naudojant nekenkia žuvims ir augalams.
  • Idealiai tinka naudoti dekoratyviniuose tvenkiniuose, fontanuose.
  • 250 ml pakanka 5000 l tvenkinio vandens, kuriame įveista žuvų, arba 500 l vandens, kuriame neįveista žuvų.
  • Paprasta tiksliai dozuoti.

Gamintojas: „Tetra“, Vokietija.

Naudojimas:

būtina naudoti skirtingą produkto kiekį, atsižvelgiant į tai, ar tvenkinyje arba fontane yra žuvų ir augalų. Dozavimas dekoratyviniuose tvenkiniuose, fontanuose su augalais: 5 ml „Tetra Pond Fountain AntiAlgae“ įpilti į 200 l vandens. Produkto dar kartą įpilti kitą dieną. Dozavimas dekoratyviuose tvenkiniuose, fontanuose  be augalų: 5 ml „Tetra Pond Fountain AntiAlgae“ įpilti į 10 l vandens. Naudojant šį didesnį kiekį trumpam gali susidaryti putų, todėl, jei įmanoma, šunims ir katėms nereikėtų leisti lakti apdoroto vandens..

Svarbu: pavojinga aplinkai. Produktas nuodingas vandens organizmams, tad gali turėti ilgalaikį kenksmingą poveikį vandens telkiniams. Saugoti nuo vaikų. Nepilti į kanalizaciją. Šį produktą ir jo pakuotę šalinti kartu su specialiosiomis atliekomis. Sudėtyje yra formaldehido. Gali sukelti alerginių reakcijų.

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...