Straipsnių: 6

Naujas šeimos narys jūsų namuose - paukščiai

2016-07-07 16:12:38

Naujas šeimos narys jūsų namuose - paukščiai

Spalvingi, melodingai giedantys paukšteliai suvirpina kiekvieno širdį, dovanoja geras emocijas, praskaidrina niūrią dieną. Nusprendus namuose auginti paukštelį, būtina pasidomėti, ką jis mėgsta, kuo ypatinga jo priežiūra ir būdas. Paukštelio atvykimui į namus turėtumėte pasiruošti iš anksto.  

Daugiau

Pavojingi parazitai tyko tavo augintinio. Kaip apsaugoti?

2016-05-16 08:29:32

Pavojingi parazitai tyko tavo augintinio. Kaip apsaugoti?

Šiltas oras ir smagūs pasivaikščiojimai gamtoje – didžiausias malonumas mums ir mūsų augintiniams, tačiau šalia šių malonumų slypi pavojus, nes vos tik atšyla oras, suaktyvėja erkės ir kiti parazitai, kurie gali sukelti odos ligas ir pakenkti augintinio sveikatai. Erkės, blusos ir utėlės yra dažniausiai sutinkami išoriniai augintinių parazitai. Išvengti parazitų galima tik reguliariai prižiūrint gyvūno kailį, o parazitams atsiradus, būtina skubiai juos išnaikinti.  

Daugiau

Įsirenkime akvariumą

2016-05-04 15:08:38

Įsirenkime akvariumą

Akvariumas – tai maža dalelė gamtos, įkurdinta Jūsų namuose. Gražiai suderinti komponentai, žaliuojantys vandens augalai ir ramiai plaukiojančios spalvotos žuvelės suteikia namams harmonijos, o mums – poilsio ir ramybės.   

Daugiau

Graužikai. Kurį auginti norėtum tu?

2016-03-18 14:50:36

Graužikai. Kurį auginti norėtum tu?

Pelytė, žiurkėnas, triušis, šinšila – kuris mylimiausias? Vaikystėje, ko gero, tikrai auginote nors vieną tokį mažą, švelnutį padarėlį, o gal vis dar svarstote, kurį gi iš šio gausaus būrio parsivežti į namus? Susipažinkite su kiekvieno iš jų charakterio savybėmis ir patarimais, kaip įrengti gyvenamąją vietą ir ko geriau neduoti graužti.  Parsisiųsk nemokamą el. knygą ir sužinok daugiau apie graužikų priežiūrą.    

Daugiau

Naujas šeimos narys - šuo

2016-01-05 16:11:10

Naujas šeimos narys - šuo

Svarstote, jog jūsų gražią šeimą galėtų papildyti naujas narys? Nusprendėte, jog tai bus šuo? Sveikiname, nuo šiol jūsų namuose bus dar daugiau džiaugsmo, linksmo šurmulio ir išdaigų. Siunčiame jums nemokamą elektroninę knygą , kurioje rasite daug įdomių dalykų apie šunelio auginimą. Pasiruoškite šiltos arbatos, jaukiai įsitaisykite ir smagaus skaitymo!        

Daugiau

Naujas šeimos narys - katė

2015-11-17 16:10:10

Naujas šeimos narys - katė

Kaip pasiruošti pirmajai kelionei namo ar išrinkti tinkamą maistą? Įdomu sužinoti, kaip prižiūrėti katės kailį? Baiminiesi, kad aštrių nagų žymės liks ant tavo baldų? Visus atsakymus į šiuos klausimus rasi naujoje KIKA elektroninėje knygoje apie kates:    

Daugiau
Į viršų
Apdorojama...