Straipsnių: 8

Laukinių paukščių priežiūra žiemą

2016-12-19 12:56:50

Laukinių paukščių priežiūra žiemą

Atėjus žiemai, labai svarbu pasirūpinti ir laukiniais paukščiais, nes šaltu ir sniegingu metų laiku jie negali susirasti maisto patys. Be to, mūsų kieme ar balkone įrengtoje lesykloje susirinkęs margas sparnuočių būrys praskaidrins mūsų kasdienybę ryškiausiais atspalviais ir suteiks daug džiaugsmo. Atsisiųsti NEMOKAMAI! >>  

Daugiau

Augintinių higiena: Išmaudyk mane! 1 dalis

2016-11-25 10:58:06

Augintinių higiena: Išmaudyk mane! 1 dalis

Ar tavo augintinis mėgsta grožio procedūras? Ar, tik išgirdęs žodį „maudytis“, neša kudašių ir pasislepia po lova? Pagrindinės grožio procedūros yra būtinos kiekvienam šuniui ir katei, nes tai garantuoja gerą jų sveikatą ir puikią savijautą. Аr žinai, kokias priemones parinkti ir kaip teisingai išmaudyti augintinį? Kaip tinkamai nukirpti nagučius ir švariai išvalyti ausis? Skaityk naudingus patarimus ir atidaryk gyvūnų grožio saloną savo namuose! Atsisiųsti NEMOKAMAI! >>  

Daugiau

Naujas šeimos narys jūsų namuose - paukščiai

2016-07-07 16:12:38

Naujas šeimos narys jūsų namuose - paukščiai

Spalvingi, melodingai giedantys paukšteliai suvirpina kiekvieno širdį, dovanoja geras emocijas, praskaidrina niūrią dieną. Nusprendus namuose auginti paukštelį, būtina pasidomėti, ką jis mėgsta, kuo ypatinga jo priežiūra ir būdas. Paukštelio atvykimui į namus turėtumėte pasiruošti iš anksto.  

Daugiau

Pavojingi parazitai tyko tavo augintinio. Kaip apsaugoti?

2016-05-16 08:29:32

Pavojingi parazitai tyko tavo augintinio. Kaip apsaugoti?

Šiltas oras ir smagūs pasivaikščiojimai gamtoje – didžiausias malonumas mums ir mūsų augintiniams, tačiau šalia šių malonumų slypi pavojus, nes vos tik atšyla oras, suaktyvėja erkės ir kiti parazitai, kurie gali sukelti odos ligas ir pakenkti augintinio sveikatai. Erkės, blusos ir utėlės yra dažniausiai sutinkami išoriniai augintinių parazitai. Išvengti parazitų galima tik reguliariai prižiūrint gyvūno kailį, o parazitams atsiradus, būtina skubiai juos išnaikinti.  

Daugiau

Įsirenkime akvariumą

2016-05-04 15:08:38

Įsirenkime akvariumą

Akvariumas – tai maža dalelė gamtos, įkurdinta Jūsų namuose. Gražiai suderinti komponentai, žaliuojantys vandens augalai ir ramiai plaukiojančios spalvotos žuvelės suteikia namams harmonijos, o mums – poilsio ir ramybės.   

Daugiau

Graužikai. Kurį auginti norėtum tu?

2016-03-18 14:50:36

Graužikai. Kurį auginti norėtum tu?

Pelytė, žiurkėnas, triušis, šinšila – kuris mylimiausias? Vaikystėje, ko gero, tikrai auginote nors vieną tokį mažą, švelnutį padarėlį, o gal vis dar svarstote, kurį gi iš šio gausaus būrio parsivežti į namus? Susipažinkite su kiekvieno iš jų charakterio savybėmis ir patarimais, kaip įrengti gyvenamąją vietą ir ko geriau neduoti graužti.  Parsisiųsk nemokamą el. knygą ir sužinok daugiau apie graužikų priežiūrą.    

Daugiau
Į viršų
Apdorojama...