Trixie Dog Activity Turn Around

Aktyvumą skatinantis žaidimas šunims – stovas su indeliais skanėstams.
Pakuotė Kaina. Kiekis vnt.

22×33×18 cm

-50%
12,14 € 24,29 €

Šunys yra labai protingi ir smalsūs gyvūnai. Jiems reikia ne tik fizinio lavinimo ar žaidimų, bet ir pratimų sumanumui ugdyti. Šis įdomus, inovatyvus žaidimas – puikus užsiėmimas Jūsų augintiniui. Žaislas skirtas žaisti šuniui ir šeimininkui drauge. Nepalikite šuns ir žaislo be priežiūros. Padėkite žaislą taip, kad šuo galėtų vaikščioti apie jį ratu ir išsirinkti sau patogią žaidimui vietą. Susikurkite ramią atmosferą žaidimui. Žaislas skirtas žaisti su vienu šunimi. Jeigu jūs laikote kelis šunis, žaiskite su kiekvienu atskirai (patartina atskiroje patalpoje). Skirkite tik lengvas užduotis, nereikalaukite iš savo augintinio per daug. Žingsnis po žingsnio jūs abu patirsite daug džiaugsmo žaisdami.

 • Žaidimą sudaro pagrindas ir 3 besisukantys indeliai su dviem dangteliais.
 • Apverčiant indelius šuo gauna skanėstų.
 • 2 sudėtingumo lygio žaidimas.
 • Padeda lavinti šuns įgūdžius.
 • Stimuliuoja fizinę ir protinę veiklą.
 • Pagaminta iš plastiko.
 • Su gumuotomis kojelėmis, tad neslidinės.
 • Galima plauti indaplovėje.
 • Kartu pridedama knygelė su patarimais ir gudrybėmis, kaip lavinti augintinį.

Matmenys: 22×33×18 cm.

Gamintojas: „Trixie“, Vokietija.

Naudojimo instrukcija:

 1. Pradžioje naudokite tik 1 indelį be dangtelio (kitus du pašalinkite iš žaidimo).
 2. Šuniui matant įdėkite skanėstą į indelį ir jį apverskite, kad skanėstas iš lėto iškristų šuns link. Palaukite, kol šuo jį suras ir suės. Pratimą kartokite, kol šuo supras, kad skanėstai ant grindų iškrenta iš indelio.
 3. Į indelį įdėkite dar vieną skanėstą. Indelį laikydami horizontaliai, duokite ženklą šuniui pradėti žaisti, pvz., ištarkite komandą „Žaisk“. Šuo bandys gauti skanėstą. Kai šuo palies indelį mėgindamas jį apversti, išberkite skanėstus šuns link, kad jis iš karto gautų atlygį už tai, jog palietė indelį. Pratimą kartokite, kol šuo aiškiai supras, kad norėdamas gauti skanėstą turi pajudinti indelį.
 4. Ribokite pagalbą šuniui – indelį pakreipkite vis mažiau. Jeigu šuniui po kelių bandymų nepavyksta, grįžkite prie antrojo etapo, kad šuo įsitikintų, jog skanėstai iškrenta iš indelio. Kai tik šuo įgus apversti indelį, galite žaidimą padaryti sudėtingesnį – bet nereikalaukite iš šuns per daug!
 5. Kai šuo išmoks savarankiškai apversti ir ištuštinti indelį, galite uždėti dangtelį su viena skylute. Šuniui lengvai ištuštinus indelį su dangteliu, galite žaidimą dar labiau pasunkinti. Pasirinkite dangtelį su trimis mažomis skylutėmis arba pridėkite daugiau indelių. Įsitikinkite, kad skanėstai ne per dideli ir gali iškristi pro dangtelio skylutes. Galiausiai galėsite žaisti naudodami visus indelius ir dangtelius su mažomis skylutėmis! Į indelius pridėkite pakankamai skanėstų – padidinkite tikimybę, kad skanėstai iškris beveik kiekvieną kartą apvertus indelį.

Patarimas: siekdami šunį lengviau išmokyti žaisti su keliais indeliais, iš pradžių tuščius indelius prilaikykite (neleiskite jiems judėti) arba vėl į juos pridėkite skanėstų.

Įspėjimas dėl saugumo: treniruojant ypač energingą arba stambų šunį, būtina žaislą pritvirtinti, priešingu atveju augintinis jį nuvers!

 

KLIENTAI, KURIE PIRKO ŠIĄ PREKĘ, TAIP PAT ŽIŪRĖJO

Apdorojama...